Kaymakamlık
Yazı İşleri Md.
Cum. Bş.Savcılığı
Adliye Yazı İşleri Md.
Belediye Başkanlığı
Ptt Müdürlüğü
Vergi Dairesi
Mal Müdürlüğü
Müftülük
Noter


Emniyet Müdürlüğü
Polis İmdat
Jandarma Kom.
Askerlik Şubesi
Çarşı Karakolu
Bağlar Karakolu

Devlet Hastanesi
1 Nolu Sağlık Ocağı
2 Nolu Sağlık Ocağı
3 Nolu Salık Ocağı


Belediye İtfaiye
Yangın İhbar
Tek İşletme Md.
Alo Trafik


712 11 80
712 6 288
712 11 72
712 11 71
712 41 14
712 87 93
712 12 06
712 11 75
712 11 96
712 61 57


712 12 22
155
156
712 11 98
712 12 23
712 12 34

712 11 87
712 11 94
712 28 52
725 35 23


712 12 52
110
712 12 44
154

 
Mozilla Firefox kullanın.Resimler için.
                    Girişi
Hakkımızda ....
Safranbolu Son Söz İnternet Haberciliği
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
KATEGORİLER
HABER ARA
PİYASALAR
HAVA DURUMU
ULUSAL GAZETELER
EDİTÖR
ONLİNE RADYO
ÖNEMLİ LİNKLER
Karabükte Hava Durumu
SAFRANBOLU'DA ÖNEMLİ TELEFONLAR
 
www.safranboludasonsoz.com
 
 
KÖŞE YAZARLARIMIZ
 
 
Merhum Av.Hulusi Yazıcıoğlu ile Nostalji
Necati
Keskin
Sizlerle
 
Tasarım&Programlama&Hosting
Kural Bilgisayar Web Hizmetleri Ltd. Şti.
İnönü Mh.Kirişci Sk.No:5/B Safranbolu
0 370 712 30 86
www.kuralbilgisayar.com

 
Atılay Ulucan Sizlerle
MEB PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ DR. HAMZA AYDOĞDU SAFRANBOLU'da SEMİNERE KATILDI
İl Müdürlüğünü ziyaret ederek proğrama göre Dr.Hamza AYDOĞDU, Müdürlük yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen kısa bir değerlendirme toplantısının akabinde il/ilçe ve okul yöneticilerine yönelik gerçekleştirilecek seminerin düzenleneceği Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne geçti.

Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinde, yakın zamanda vefat eden dedesi için okunan hatim duasına katılan Dr. Sayın Hamza AYDOĞDU ardından seminerin verileceği salona geçti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan program İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU’nun Bakanlığımızın büyük gayret ve emekleriyle hazırlanan 2023 Vizyon Belgesi’nde ifade edilen sorumlulukları yerine getirmede İlimiz eğitim kadrosunun aklıyla, kalbiyle ve ruhuyla hazır olduğunu belirttiği açılış konuşmasıyla devam etti.

İl Müdürümüzün açılış konuşmasının ardından Dr. Sayın Hamza AYDOĞDU salonu dolduran okul ve kurumlarımızın yöneticilerine yönelik “2023 Vizyonu Işığında Yönetişim Becerileri” konulu sunumunu yapmak üzere sahneye davet edildi. Sahnede Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya SELÇUK’ u cep telefonuyla arayan Dr. Sayın Hamza AYDOĞDU Karabük ilinde okul ve kurum müdürleriyle bir arada olduğunu söyleyerek konuşmasına “ Size Karabük’lü meslektaşlarımın selam ve saygılarını iletiyorum Sayın Bakanım. Emirlerinizi bekliyoruz” diyerek devam etti. 400 kişilik salonu tam olarak dolduran İlimiz okul ve kurum yöneticileri Sayın Bakanımızı büyük bir alkış tufanıyla selamladılar.  

Alkışların gerçek mi kayıt mı olduğunu soran Sayın Bakanımıza Genel Müdürümüz Dr. Sayın Hamza AYDOĞDU’nun "Karabük yolundayız birazdan salona geçeceğiz." esprisinin ardından ikinci bir alkış tufanıyla yankılanan salonda bulunanlara seslenen Sayın Bakanımız “Çok değerli yönetici arkadaşlarımı saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Sizin emekleriniz sizin yürekleriniz olamasa biz bu ülkede bu eğitim sistemini Ankara merkezden yürütemeyiz. O sebeple size verdiğimiz değerin ölçüsü olamaz. Gönlümüzdesin, hep aklımızdasınız. 2023 dokümanıyla yapmak istediğimiz şey aslında bir el ele tutuşma faaliyeti. Yani hedeflerimiz doğrultusunda hep beraber nereye yöneleceğiz, nasıl bir hizmet üretmemiz gerekiyor, çocukların vebalini acaba kaldırmak için neler yapabiliriz, bu ülkenin geleceği, parlak bir Türkiye için omzumuzda nasıl bir yük var. Bunun muhasebesini yapmalıyız. Allah rızası için böyle bir işi hep beraber yükleniyoruz. Hep beraber başaracağız. Bunu sakın kendi kariyeriniz, memuriyetiniz ya da geçim vasıtanız olarak değerlendirmeyin lütfen. Eğer buna böyle bakarsanız, vazifemizi hakkıyla yerine getirmek, bizim için hem maddi, hem manevi bir yük. O sebeple de ben bu yükü paylaştığınız için buradan bütün arkadaşlarım adına sizlere sevgi ve saygılarımı yolluyorum. Elimizden gelen ne varsa hep beraber yapacağız. Sizlerin de gayretlerinizin farkındayım. İnşaallah bu gayretiniz daha da yücelir ve hepimiz bu memleket için Allah rızası için bir şey yaparız. Öğretmen arkadaşlara selam söyleyin. ´Ziya Hoca´nın selamı var.´ deyin. Böyle bir ortamda öğretmen odalarımızı zenginleştirirseniz oraları ziyaret eder ve onların kollarına girip hal hatır sorarsanız, ben daha çok mutlu olacağım; çünkü bu birlikte yapmamız gereken bir iş. Birbirimizle savaşarak, kavga ederek, ayırarak, kayırarak varacağımız bir mesafe yok. Onun için bu memleketin bütün çocukları bizim evladımız, hepsi bizim yavrumuz. Onlarla ilgili ortak bir hedefimiz olmalı, asla kişisel kırgınlıklar, hesaplar istemiyoruz, hepimiz istemiyoruz. O anlamda desteğiniz için de teşekkür ediyorum.”  dedi.

0 Yorum
sonsoz 11 01 2019 tarihinde ekledi.
İsminiz:
E-Posta: (Opsiyonel)
Sembol: smilewinkwassattonguelaughingsadangrycrying

| Beni Unut
Content Management Powered by CuteNews
Safranbolu Son Söz
İnternet Haberciliği